instagram takipçi hilesi ücretsiz

İnstagram Takipçi Hilesi – İnstagram Takipçi Kasma

İnstagram son yılların en popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi. Haliyle en büyük ilgiyi instagram çekiyor. Günümüzde iphone, samsung ve diğer anroid cihazlar üzerinden instagram takipçi hilesi ile ilgili aramalar gerçekleştirilmektedir. İnstagram yoluyla fenomen olmak isteyen en çok takipçi bende olsun diyen kişiler takipçi hilesine başvurabiliyor. Takipçi kasma konusunda bir çok site açılıyor ve kapanıyor. Ücretsiz takipçi kazanma sitelerini tercih etmeyenler ise instagram takipçi satın alma seçeneğine yöneliyor. Takipçi gönderme sayınız ne kadar fazla olursa instagramda popüleriteniz o kadar yükseliyor. Takipçi bot yüklemede farklı bir seçenek ancak bu takipçi kazanma yoluyla aktif kullanıcılara erişemeyebilirsiniz. Satın alınan takipçiler genelde daha aktif olabiliyor. Fakat para harcayamam derseniz de, ücretsiz takipçi kasma yoluna gidebilirsiniz. Ücretsiz instagram takipçi kazan konusunda pek çok site bulunuyor. Sizler için bu siteleri aşağıda güncel instagram takipçi hilesi sitelerini, takipçi kasma sitelerini listeledik.

www.takipcihilesiyap.com

www.insfollow.com

www.4takipci.net

www.begeni.vip

www.takipcihome.com

www.takipcidiyari.com

https://takipstar.com/

https://takipciaraci.com/

https://takipcicenter.com/

https://instabayi.com/

https://gramtakipci.com/

https://www.panelinsta.com/

https://www.takipettir.net/

https://takipapp.com/

https://takipciarttirma.net/

https://www.instatakipci.com

Takipçi Kazan Taktikleri Nedir?

Fenomen olmak isteyen kişilerin ilgisini en çok çeken konu instagram takipçi kazanma konusudur. Takipçi kazan konusunda çeşitli yollar vardır. Ücretsiz takipçi kasma olsun veya instagram takipçi satın alma olsun bu yollarla kazanılabiliyor. Ancak organik olarak da kendi hesabınızdan instagram içerisinde farklı farklı kişileri takip ederek kendi takipçinizi kendiniz kazanabilirsiniz. Bu uygulamayı takibe takip olarak hatırlayacaksınız. İnstagram takipçi hilesi ile yüksek sayıda takipçiye ulaştıktan sonra artık instagramda çok daha fazla eğlenmeye başlayacaksınız. İnstagram kazanma teknikleri gün geçtikçe artıyor. En önemlisi takipçi kasma konusunda uzmanlaşmak istiyorsanız kendi takip kazanma tekniğinizi geliştirmelisiniz. Benim bunlara ayıracak vaktim yok derseniz de takipçi satın al opsiyonunu değerlendirebilirsiniz. Ancak dolandırcılığa dikkat etmek gerekir.

İnstagram Beğeni Hilesi – İnstagram Beğeni Arttırma Nasıl Yapılır ?

İnstagramda takipçi kazanma işlemlerinizi tamamladınız ancak instagram beğenileriniz hala yetersiz kalıyorsa, instagram beğeni arttırma işlemini uygulamak için instagram beğeni hilesi sitelerini ziyaret etmenin vakti gelmiş demektir. Arttırılan instagram beğenilerinin yanı sıra günümüze jet hızıyla giren bir yenilik ise, instagram story görüntüleme ya da instagram hikaye görüntüleme isimleri. Bu bahsettiğimiz instagram hikaye görüntüleme methodu ise yeni moda bir akım. Bu yolla paylaştığınız instagram hikayelerinizi artık daha çok sayıda kişi görüntüleyecek. Peki bunun size ne faydası var? Aslında gözle görülür bir faydası yok. Kendinizi mutlu hissetmenize yarayabilir.

Instagram Takipçi Kasma Hilesi Nasıl Yapılır ?

İnternet üzerinde milyarlarca site bulunuyor. Bu sitelerin çoğu faydasız ve dolandırıcılığa yönelik siteler. İnstagram takipçi kasma hilesi hakkında da bir çok instagram takipçi kasma sitesi bulunuyor. Fakat bu instagram ücretsiz takipçi sitelerinin bir çoğu gerçek kişileri size takipçi olarak göndermiyor. Ya instagram bot gönderiyor ya da aktif olmayan eski instagram hesaplarını size takipçi diye yutturmaya çalışıyor. En güvenilir instagram takipçi hilesi hangisi diye merak ediyorsanız bunu test ederek ve yaşayarak kendiniz bulacaksınız. Her şeyin bedavası güzel olduğu için ilk başlarda siz de takipçi satın almak yerine, bedava takipçi kazanma sitelerine yönelebilirsiniz. Bedava takipçi kazanarak instagram hesabınızı biraz yükseltebilirsiniz. En önemlisi takipçilerinizin gerçek ve aktif instagram kullanıcıları olmasıdır. Takipçi sayısını arttırma işleminizi tamamladıkça, aktif olmayan takipçilerinizi silmelisiniz. Ücretsiz takipçi kazanma programları, bedava takipçi kasma siteleri günümüzde oldukça popüler.

Fenomen Nasıl Olunur?

Instagramda bir çok kez kendi kendinize takipçi kasma denediyseniz ve başarılı olamadıysanız, takipçi hilesine başvuruyor olmanız çok normal. Ama yine de dikkatli olmakta fayda var, çünkü instagramda aniden artan aşırı takipçili hesapları incelemeye alabiliyor. Takipçi kasarken, Hesabınızın askıya alınma ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. İnstagram takipçi gönderme ya da instagram takipçi kasma bir diğer arama seçenekleri.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir