Rüyada beyaz yılan sokması

Rüyada beyaz yılan sokması
Rüyasında beyaz yılan soktuğunu gören kişinin zinadan ve haramdan uzaklaşması gerektiğine, helal işlere yönelmesi gerektiğine işarettir.
Rüyada beyaz yılanla konuşmak dostlarla hoş sohbete, geçirilicek hoş vakite işarettir.
RÜYANIZda beyaz yılan eti yemek, mala mülke, çiğ yılan eti yemek kazanca ve düşman malından nasiplenmeye işarettir. Rüyada beyaz yılan öldürmek kötü ve arsız kimseye karşı galip gelmeye delalet eder.

Rüyada beyaz yılan görmek
Rüyasında beyaz yılan görmek yüksek mertebelere erişileceğine, işinde hızlı bir yükseliş yaşayacağına delalettir. Rüyada beyaz bir yılanın kendisine güzel söz söylediğini görmek, bir düşmandan erişecek hayır ve sevince delâlet eder.

Rüyada yeşil yılan görmek
Rüyasında yeşil yılan gören kişinin gizli düşmanlarının olduğuna ve din düşmanı kimselerin etrafını sardığına işarettir. Rüyanızda yeşil yılanın sizinle konuştuğunu görmek düşmanınızın sizinle barışmaya çalıştığına işarettir. Cafer-i Sâdık Rüyada Yılanı görmek 9 şekilde tabir etmiştir
Gizli düşmanlığa, Saltanat,Selamet,Ülke,Devlet,hanım,Evlat,Sel,Geçinmeye.
Rüyada yeşil yılanlarla dolu bir yer görmek o yerin yakın zamanda büyük gelişmelere sahne olacağına işarettir. Rüyada yeşil yılan gormak nifak sokmaya çalışan insanlara din düşmanlarına işarettir.

Rüyada yılan ısırdığını görmek
Rüyayı gören kişi yılan tarafından ısırıldığını gören kişinin haram mal kazandığına yorumlanır. Rüyada yılan ısırması genelde iyi olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin elde ettiği gelirleri kıskanan birilerinin olduğu düşünülür.
Rüyasında kişinin boynuna sarılmış bir yılan görmesi kazandığı malın zekatını vermediği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi en kısa zamanda zekatını vermelidir.

Rüyada sarı yılan eti yemek
Yakın zamanda mal ve menfaat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada yılan eti yemek
Rüyasında yılan eti yediğini gören kişi son zamanlarda çok fazla gıybet yapmıştır. Tövbe etmesi gerekmektedir.

Rüyada sarı yılan kovalamak
Düşmanlarınızı kovalamaya onların malını ele geçirmeye, hastalıklardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada sarı yılan görmek
Rüyada sarı yılan gören kişinin amansız bir hastalığa yakalanabileceği ve zayıf düşman sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada kara yılan öldürmek
Rüyasında kara yılan öldürdüğünü gören kimse sıhhete kavuşur, ezeli düşmanlarını alt üst eder.
Rüyada yılanı öldürüp etini yemek
Rüyasında yılanı öldürüp etini yediğini görmek düşmanını mahvedeceğine ve malını ele geçireceğine işarettir.

Rüyada Yılan Öldürmek
Rüyada yılan öldürdüğünü gören kişi hastaysa hastalıktan kurtulacağına, düşmanlarına karşı galip geleceğine işarettir. Rüyada yılan öldüren kişinin girişeceği işlerde başarılı olacağına,bekar kimsenin evleneceğine,yuva kuracağına yorumlanır.
Rüyada yılanın elini ısırdığını ve öldürdüğünü gören kişinin büyük bir zarar göreceğine işarettir. Rüyada yılanı vurarak öldürmek görmek hilekar ve sahtekar kimseyi alt etmek demektir. Yine rüyada yılanı tutmak, öldürmek, yılandan kaçmak, hayır ve nimete delâlettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir