Rüyada Çocuğun Uçması

Rüyada uçmak görmek ne demektir ?

Rüyada uçmak hayırlı ve güze anlamlar taşır. Rüyada uçtuğunu görmek iş hayatında güzel ilerlemenin yaşanacağına ve terfi almaya delalet eder.

Uçmak aynı zamanda yol anlamına da gelir. İş seyahati, tatil, akraba ve yakın ziyaretine yorulur. Eğer bir kişi rüyasında göğe doğru uçtuğunu görürse bu maddi kayıba işarettir. Rüyada bulutlara doğru uçtuğunu ve geri gelmediğini gören kişinin ölüm vaktinin yaklaştığına delalettir.

Rüyada uçmak gören kimse bir evden başka bir eve uçuyorsa evlenmeye ve yuva kurmaya işarettir.

Rüyada uçmak ve korkmak

Rüyada uçarken korkmak, maddi olarak rahat kavuşmaya, rüyada uçmaktan korkmak,uzun ömür yaşamaya, rüyada uçmak ve korkmak aşk hayatında hayırlı insanlarla rast gelineceğine işarettir.

Rüyada Uçmak Yükselmek

Rüyada uçmak yükselmek görmek parasal anlamda zarar görmemek için dikkat edilmesine işarettir.

Rüyada Uçmak Astral Seyahat

Rüyada uçmak astralseyahat,rüyayaı gören kişinin iş seyahatine çıkacağına işarettir.

Rüyada Alçaktan Uçmak

Rüyada alçaktan uçmak rüya sahibinin yakın zamanda geçici sıkıntılar yaşayacağına fakat sonucunda feraha kavuşacağına işarettir.

Rüyada Atla Uçmak

Bir kişi rüyasında atla uçtuğunu görürse, sağlığını ve sıhhatini koruyacağına, beklenmedik fırsatlarla karşılacağına anlamlandırılır.

Rüyada Asansörle Uçmak

Rüya sahibi rüyasında asansörle uçtuğunu görürse, uzun zamandır beklediği işlerin gerçekleşeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyada Amerikaya Uçmak

Rüyada amerikaya uçmak gören kişi kısa süre içerisinde iş hayatında yükselecektir. Sosyal hayatında çokça arkadaş sahibi olacaktır.

Rüyada Arabada Uçmak

Rüyada arabada uçmak gören kimsenin çalışma ve sosyal hayatında yaşadığı sıkıntıların sonlanacacağına işarettir.

Rüyada arkadaşınla uçmak ne demektir ?

Rüyada arkadaşıyla uçtuğunu gören kişinin arkadaşlarıyla arasında sağlam bir güven duygusunun var olduğunu gösterir.

Rüyada balonla uçmak ne demektir?

Rüyasında balonla uçtuğunu gören kişi, arkadaşlarıyla yakın zamanda çok eğleneceği ve mutluluk duyacağı bir aktiviteye katılacağına işarettir.

Gezinti ve seyahatlere katılacağı iş dışında da bir hayatının olduğunu hatırlamasına yorumlanır.

Rüyada bisikletle uçmak ne anlama gelir?

Rüyasında bisiklet ile uçtuğunu gören kişinin uzun ömür yaşayacağına kendisini tehdit edebilecek sorunlar yaşasa bile üstesinden kolaylıkla geleceğine işarettir. Ayrıca iyiliksever ve herkes tarafından sevilen bir kimse olduğuna işarettir.

Rüyada Bulutlarda Uçmak

Rüyada bulutlarda uçmak üzere olduğunu gören kişinin maddi kayba uğrayabileceğine fakat bulutlarda uçan kişi geri gelmiyorsa yaşamının kısaldığına yorumlanır.

Rüyada Boşlukta uçmak

Bazı tabircilere göre rüyada boşlukta uçtuğunu görmek iyi ve hayırlı laflar duyacağına, iş hayatında kendisinin hakkının savunulacağına delalet eder.

Rüyada Bebekle Uçmak

Yorumculara göre rüyada bebekle uçtuğunu gören kişinin edindiği rızkın bereketine kavuşacağına, zenginliğe, yüksek mertebeye gelineceğine işarettir.

Rüyada Balkondan kaçmak

Rüyasında balkondan kaçtığını gören kimsenin çevresindeki insanlardan haz etmediği ve bu insanlardan uzaklaşmak istediği,onlardan kurtulmak istediği anlamına gelir.

Rüyada Babayla Uçmak

Rüyasında babasıyla beraber uçtuğunu gören kişi babası ile birlikte hayırlı işlere girişeceğine, babasının çocuğuna olan güvenini gösterir.Eğer rüyayı gören kişinin babası vefat etmiş ise babasının kabrini ziyaret etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Cennete Uçmak

Uzun zamandır olmayacağını düşündüğünüz işlerin gerçekleşeceğine rahata kavuşmaya işarettir.

Rüyada Camide Uçmak

Rüyasında camide uçtuğunu gören kimsenin, rahat ve huzurlu bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Camdan Uçmak

Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ferah ve özgürlüğüne kavuşacağına işarettir.

Rüyada Çatı Uçması Görmek

Kişi rüyasında çatıya uçtuğunu görürse dertlerin üstesinden geleceğine yorumlanır. Eğer çatı uçması görürse yine tasa ve kederinden kendisinden uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada Helikopterle Uçmak

Rüyasında helikopterle uçtuğunu gören kişinin artı başaramayacağı bir iş yoktur. Her işin üstesinden gelebilecek derecede beceriye sahiptir. Örnek alınacak işler yapacağına işarettir.

Rüyada Çocuğun Uçması

Rüyada Çocuğun uçması ya da bebeğin uçması rızkın artacağına,zenginliğe ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Çamaşırların Uçması

İnsanlara zulüm edeceğinize ve bu hususta dikkatli olmanız gerektiğine,günah işlememeye özen göstermenize işarettir. Bazı yorumculara göre de arzuların gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Rüyada Uçarken Düşmek

Tam mutluluğa ve refaha kavuşacakken karşılaşılacak sıkıntılara işarettir. Dikkatli olunursa bu sıkıntıların üstesinden gelinebileceğine yorumlanır.

Rüyada uçarken denizi görmek

Rüyasında denizin üzerinde uçtuğunu gören kişinin karşılacağı tüm sorunları rahatlıkla çözeceğine tüm kontrollerin kendi ellerinde olduğuna işarettir.

Ruyada Evin İçinde Uçmak

Bir çok rüya yorumcusu rüyada evin içinde uçtuğunu gören kimsenin astral seyahat denen vakayı yaşamış olabileceğine yönelik düşünceler ortaya atmıştır.

Rüyada Eşiyle Uçmak

Ruyada esiyle uçtuğunu gören kimse eşine olan güven ve sadakatin farkına varmaya başlamıştır. Beraber güzel günlerin yaşanacına delalet eder.

Rüyada Elleriyle Uçmak

Rüyayı gören kimsenin kendi emekleriyle ve kendi çabasıyla kimsenin yardımını görmeden büyük işler başaracağına, adından uzun yıllar söz ettireceğine, maddi yönden sıkıntı yaşamayacağına işarettir.

Rüyada uçarken dua etmek

Rüyayı gören kişiye işiyle alakalı rızk kapısının açılacağına, zaman içerisinde öğrenilecek sevinçli havadislere işarettir.

Rüyada ejderha ile uçmak

Rüyasında ejderha ile uçtuğunu gören kişi yakın zamanda zenginliğe kavuşacak ve uzun bir ömür sürüleceğine işarettir.

Rüyada gemiyle uçmak

Kişi rüyasında gemiyle uçtuğunu gördüyse üzerine düşen sorumlulukları hakkıyla yerine getirdiğine ve getirmeye devam edeceğine işarettir. Altından kalkamayacağı yükün olmayacağına yorumlanır.

Rüyada uçmak isteyip uçamamak

Rüya sahibinin tövbe edeceğine işarettir.  Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için bir iş konusunda başarısız olacağınıza ve bunun neticesinde zarar göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bol miktarda helal mal elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 198 ( yüzdoksansekiz )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir