Rüyada Evlilik Sözleşmesi Görmek

Rüyada Evlilik Sözleşmesi Görmek   Rüyasında evlilik sözleşmesi gören bir kişinin, devlet dairesinde bir işinin olumlu sonuçlanacağına işaret edilir.
  Rüyada Evlenip Seviştiğini Görmek   Rüyasında evlenip seviştiğini gören bir kişinin, borçlarından kurtulacağına ve maddi olarak kazancının artacağına işaret edilir.
Rüyada Evlenip Sonra Pişman Olmak   Rüyasında evlenip sonrasında pişman olan bir kişinin, yakın bir dostuyla arasının bozulacağına ve ona karşı kırgınlık yaşayacağına işaret edilir.
Rüyada Evlendiğini Görmek Sevdiğinle   Rüyasında sevdiği kişiyle evlendiğini gören bir kişinin, çevresinde onu sevmeyen ve ona zarar vermek isteyen bir kişinin varlığına işaret edilir.
Rüyada Evlenip Soyadının Değiştiğini Görmek
  Rüyasında evlenip soyadının değiştiğini gören kişinin, hayatında köklü bir değişiklik yaşayacağına işaret edilir.   Rüyada Şeytanla Evlenmek   Rüyasında şeytanla evlendiğini gören bir kişinin, çevrenizde size yalan söyleyen kişilerin var olduğuna işaret edilir.
Rüyada Evlenmek Teklifi Almak   Rüyasında evlenme teklifi alan bir kişinin, iş veya aşk hayatında güzel bir teklif alacağına işaret edilir.
Rüyada Evlenmek Teklifi Etmek   Rüyasında evlenme teklifi eden bir kişinin,  aradığı sevgiyi ve güveni bulacağına, evlilik yolunda adımlar atacağına işaret edilir.
Rüyada Uzaylıyla Evlenmek   Rüyasında uzaylıyla evlendiğini gören bir kişinin, daha önce hiç gitmediği bir yere seyahat edeceğine işaret edilir.
Ruyada Uc Evlenmek   Rüyasında üç evlilik gören bir kişinin, kısmetlerinin artacağına, hayatına bolluk ve bereket yağacağına işaret edilir.
Rüyada Evlilik Yüzüğünü Unutmak   Rüyasında evlilik yüzüğünü unutan bir kişinin, yapacağı bir hatadan dolayı kısa süreli üzüntü yaşayacağına işaret edilir.
Rüyada Görücü Usulü Evlenmek   Rüyasında görücü usulü evlenen bir kişinin, yakın bir dostu tarafından göreceği iyilik ile sevineceğine işaret edilir.
Ruyada Kagit Uzerinde Evlenmek   Rüyasında kâğıt üzerinde evlendiğini gören bir kişinin, hanesine hırsız gireceğine ve maddi kayıp yaşayacağına işaret edilir.
Rüyada Evlenmek Üzereyken Vazgeçmek   Rüyasında evlenmek üzereyken vazgeçtiğini gören bir kişinin, büyük bir felaket atlatacağına ve şanslı bir döneme gireceğine işaret edilir.
  Rüyada Ünlüyle Evlenmek   Rüyasında bir ünlüyle evlendiğini gören bir kişinin, bulunduğu işte yükseleceğine ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret edilir.
Rüyada Sevmediğin Biriyle Evlenmek Üzere Olduğunu Görmek   Rüyasında sevdiği biriyle evlenmek üzere olduğunu gören bir kişinin, aradığı kişi bulacağına ve onunla mutlu bir hayat süreceğine işaret edilir.
  Rüyada Evlenmek Ve İlişkiye Girmek
 Rüyasında evlendiğini ve ilişkiye girdiğini gören bir kişinin, uzun zamandır emek verdiği bir projesinin olumlu sonuçlanacağına işaret edilir.  
Rüyada Evlenmek Ve Ağlamak   Rüyasında evlendiğini ve ağladığını gören bir kişinin, hayallerinin gerçekleşeceğine ve mutluluk gözyaşları içerisinde olacağına işaret edilir.
Rüyada Evlenmek Ve Bilezik Takmak   Rüyada evlenmek ve bilezik takmak kötü şans ve uğursuzluk olarak tabir edilir.
Rüyada Evlenmek Ya da Nişanlanmak   Rüyada evlendiğini ya da nişanlandığını gören bir kişinin, içinde bulunduğu baskı ve stresten kurtulacağına, huzura ereceğine işaret edilir.
Rüyada Evlilik Yüzüğü Görmek   Rüyasında evlilik yüzüğü gören bir kişinin, yeni bir iş veya ilişkiye adım atacağına işaret edilir.
Rüyada Evlilik Yüzüğü Takmak   Rüyasında evlilik yüzüğü takan bir kişinin, hedeflerine ulaşacağına ve başarısıyla dikkat çekeceğine işaret edilir.
Rüyada Evlilik Yüzüğünün Kırılması   Rüyasında evlilik yüzüğünün kırıldığını gören bir kişinin, üzüleceği bir haber alacağına işaret edilir.
Rüyada Evlilik Yüzüğünün Kaybolması   Rüyasında evlilik yüzüğünün kaybolduğunu gören bir kişinin, yepyeni fırsatlar yakalayacağına işaret edilir.
Rüyada Evlenmek Zorunda Kalmak   Rüyasında evlenmek zorunda kalan bir kişinin, yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacağı yorumu yapılır.
Rüyada Zenciyle Evlenmek   Rüyasında zenciyle evlendiği gören bir kişinin, karşısına çıkacak fırsatları iyi değerlendireceğine ve yüksek kazançlar elde edeceğine işaret edilir.
Rüyada Zorla Evlenmek Ne Anlama Gelir   Rüyasında zorla evlendiğini gören bir kişinin, sıkıntılar günler geçirdiğine, huzurunun, neşesinin ve keyfinin kaçacağına işaret edilir.
Rüyada Zenginle Evlenmek   Rüyasında zengin bir kişiyle evlendiğini gören bir kişinin, bol kazanç sağlayacağı bir döneme gireceğine işaret edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir